GRATIS VERSAND bei einem Kauf ab 70 EUR.

Pohodlí a přirozenost.

Laskavost a respekt k vlastnímu tělu.

Laskavost a respekt

k vlastnímu tělu.

SNUGGS BUDUJEME NA HODNOTÁCH, NA KTERÝCH NÁM ZÁLEŽÍ.

PŘIROZENOST

pro nás znamená cítít se dobře ve svém těle, v jakékoliv situaci. Naše produkty dodávají ženám sebevědomí, dopřávají pohodlí a svobodu. Každé tělo si zaslouží vlídnost a respekt. Stejně jako si je zaslouží i naše planeta. Věříme, že nezatěžovat životní prostředí zbytečnostmi je přirozené a hledáme udržitelné cesty pro růst.

ODBORNOST

vnášíme do našich produktů každý den. Hledáme ty nejlepší hi-tech materiály a spolupracujeme s odborníky napříč odvětvími. Spojujeme fyzické a mentální zdraví s materiálové inženýrstvím i módními trendy. Slovo “Hotovo” neznáme. Díky zpětné vazbě našich zákaznic vylepšujeme naše produkty každý den.

Seznam volných pozic

Marketing manažer pro ČR a SK

Několik úkolů, které bys měl/a na starost:

 • vymýšlení, exekuce a vyhodnocování marketingových aktivit:
  • s našimi retailery (Pilulka, Zoot, Rohlik.cz a další)
  • vedení PR aktivit v Česku a na Slovensku
  • spolupráce s externisty na PPC kampaních
  • offline marketing (ATL a OOH)
  • pomoc s produkcí fotek a contentu
  • vymýšlení a vedení influencers-bloggers aktivit
 • aktivní podílení na tvorbě našeho e-shopu (příprava landing pagí - komunikace s designérkou, webaři a lidmi na PPC)
 • komunikace při releasu nových produktů pomocí emailingu a sociálních sítí (FB a IG)
 • lokalizace a překlad marketingových kanálů podle plánu expanzí (web, automatické emaily)
 • podílení se na vymýšlení a exekuci větších tematických kampaní (na základě našich brandových témat - přirozenost, odbornost, mentální zdraví, a další)

Na tuto práci se hodíš, pokud:

 • máš alespoň 2 roky zkušenosti na obdobné pozici
 • dokážeš se zorientovat v marketingových nástrojích (Google Adwords, Sklik či Facebook ads)
 • analytické myšlení (často máme různé druhy spoluprací a je potřeba si to “spočítat” - odhadovaná úspěšnost kampaně a následné její vyhodnocení)
 • domluvíš se anglicky (čekají nás expanze do zahraničí)
 • máš v sobě projektového ducha - budeš dohlížet na to, aby se věci hýbaly včas a správným směrem

PPC & Emailing marketing

V roce 2019 jsme prodávali pouze v České republice. Na příští rok máme naplánovanou expanzi na Slovensko a do prvních cizích zemí v Evropě. Čeká nás několik velkých akvizičních kampaní, v rámci kterých prodáme desítky tisíc kusů. Tvým úkolem bude kampaně nastavovat, optimalizovat a vyhodnocovat. Soustředit se budeme především na facebookové reklamy, instagram a AdWords. Kromě akvizic se v příštím roce budeme věnovat i retenčním a referral kampaním. Měl bys na starosti scénáře automatických a transakčních emailů a segmentaci zákazníků. Nejčastěji budeš spolupracovat s námi zakladateli a s kolegy na social, content a grafiku.

Brand, social, content, production

Jak často říkáme, brand je polovina našeho produktu. Brandem nemyslíme pouze jeho visuální aspekt, ale především jeho “obsah”. Máme několik témat, která chceme dlouhodobě zkoumat, umělecky zpracovávat a komunikovat na veřejnost. Témata se točí kolem konceptu “vztah k sobě, okolí a planetě”. Jedno takové téma může být “psychosomatika a vztah k vlastnímu tělu” a jiné zas “udržitelné materiály a přírodní barviva”. Tvým úkolem bude tyto koncepty realizovat a komunikovat. Jelikož budujeme brand založený na odbornosti a lidskosti, často budeš pracovat jak s odborníky (psychology, inženýry, doktory) tak s umělci (fotografy, malíři, filmaři, grafiky). Suma sumárum by ses věnoval/a: strategii na sociálních sítích a příprava obsahu, projektové řízení daného tématu, komunikace s odborníky a umělci, produkce fotek a videí, vymýšlení konceptů a vytváření moodboardů.

Budu moc ráda, pokud se k nám přidáš. Napiš mi prosím na email lucie@getsnuggs.com něco o svých zkušenostech.

Zapadneš k nám do týmu, pokud...

JSI PROAKTIVNÍ

Kdy jsi naposled dělal něco poprvé? Baví tě vykoumat, jak něco vyřešit? Zajímá tě, co dělají ostatní v týmu, a hledáš podněty jak společně dělat věci lépe? Naše cesta není nalinkovaná. Každý den se učíme něco nového o našem produktu, byznysu, ale především o našich zákaznících. Jediné, co je stabilní je naše touha dělat věci jinak a lépe.

JSI OTEVŘENÝ/Á

 Jsme transparentní, mluvíme k sobě upřímně ale s empatií. Chceme se cítit příjemně a to i v případě, když se dočasně nakupí hodně práce. Pokud se něco nepodařilo, je dobré se o tom v klidu pobavit než to tajit. Neutápíme se v minulosti, kterou nezměníme. Věříme, že je člověk produktivnější a kreativnější, když je v bezpečném prostředí a odpočatý.

JSI ZODPOVĚDNÝ/Á

Snažíme se být samostatní a rozhodovat se podle svého nejlepšího uvážení. Pokud se některé rozhodnutí ukáže jako nesprávné, je to pro nás lekce nikoli pohroma. Důležité je si sám příjít pro radu, ať už za někým v týmu nebo za zkušeným člověkem mimo ni. Zároveň víme, že nejvíce problémům se vyhneme včasnou a správnou komunikací.

S kým budeš pracovat?

Linda Šejdová, Co-founder

Tomáš Zahradník, Co-founder